Spoštovani starši, drage dijakinje in dijaki!

Vsem, ki se vozite v šolo iz Ljubljane, z glavne postaje , ali vstopate na postaji Strelišče sporočam, da nam je avtobusni prevoznik NOMAGO prisluhnil in direktno linijo v Ivančno Gorico, ki odpelje iz Ljubljane ob 7.05, podaljšal do šole do postaje Ivančna Gorica ŠC, kamor prispe ob cca 7.45. Avtobus je direktni, gre po avtocesti in zato je tudi hitrejši.

Ta prevoz je za vse ki vstopate na glavni postaji LJ, ali na Strelišču, postal najboljša opcija za prihod v šolo.

Prosim vas, da vzamete ta prevoz in da ne obremenjujete redne linije LPP, št. 68, ki odpelje z glavne postaje ob 6.55 in potem pobira dijake na vseh vmesnih postajah od Lavrice, Škofljice, Šmarja Sapa, Grosuplja naprej do Ivančne Gorice ŠC.

VSE O PREVOZIH

Hvala za razumevanje in srečno pot v šolo.

Milan Jevnikar, ravnatelj