Drage dijakinje in dijaki.

Ker bo prvi september lep sončen dan, se bomo vsi prvošolci (skoraj 120 nas je) ob 8.00 zbrali kar v amfiteatru pred šolo. Višješolci pa greste seveda lahko naprej, v avlo in do svoje matične učilnice, saj šolo že poznate.

Vse dijake prosim, da tudi zunaj ohranjate razdaljo, da ne bi bilo tveganih stikov. Žal je kar 7 naših dijakov trenutno okuženih in so v karanteni, tako da ni izključeno, da še kdo, ki nima znakov, prenaša okužbo. Zato je na mestu previdnost! V primeru suma na okužbo mora šola ravnati v skladu z navodili NIJZ.

Prvošolce bomo v amfiteatru pozdravili in jih seznanili z razredniki, ter jih pospremili v njihove matične učilnice.

Višješolce vljudno prosim, da ste spoštljivi do prvošolcev, lepo jih sprejmite, če vam kateri dovoli, da ga “označite s F”, lahko naredite tudi to, nikakor pa ne toleriramo nobenega nadlegovanja!

Prvi dve uri boste vsi imeli razredni uri s svojimi razredniki po urniku, ki ga vidite v eAsistentu in na spletni strani šole. Prvi dan bomo imeli že malico po naslednjem redu

1. odmor
  2. odmor

Želim vam nepozabeno lep prvi šolski dan. Za vzpodbudo si lahko preberete tudi nagovor ministrice.

Milan Jevnikar, ravnatelj