Naša zbirka znanja in zgodb obsega prek 25.000 enot gradiva in je v prvi vrsti podpora pouku. Poleg gradiva, ki tako ali drugače predstavlja dopolnitev šolskim obveznostim, imamo tudi obsežno zbirko leposlovja za mlajše in starejše bralce. Gradivo je razporejeno po UDK-sistemu in je prosto dostopno za vse dijake in zaposlene na šoli. Šolska knjižnica ima večjo čitalnico, v kateri imajo uporabniki med drugim dostop do serijskih publikacij, na katere smo naročeni. V čitalnici se nahajajo tudi enciklopedije, leksikoni in priročniki, dijaki pa lahko uporabljajo tudi računalnike in optični bralnik.

Če iskanega gradiva nimamo v zbirki, ga pridobimo z medknjižnično izposojo iz splošnih knjižnic v Ivančni Gorici in Grosuplju, pa tudi iz NUK-a ali ostalih knjižnic v Sloveniji.

Načeloma izposojamo gradivo za 14 dni, vendar lahko ta rok po dogovoru s knjižničarko tudi podaljšamo.

KNJIŽNIČNI RED najdete na tej povezavi.

Knjižnica je odprta

v PONEDELJEK od 9. do 11. ure  in od 12. do 13. ure,

v TOREK, SREDO, ČETRTEK in PETEK pa od 7.30 do 8. ure, 9. do 11. in 12. ure do 14.30.

Kontakt:

Ana Furjan, knjižničarka

(Skupno 1.023 obiskov, današnjih obiskov: 10)