PROGRAM ŠE PROSTA MESTA
Gimnazija

Ekonomski tehnik 28

PRENOSI PRIJAV ZA VPIS V 2. KROGU

Do 26. 6. 2024 bodo učenci, ki v 1. krogu niso bili sprejeti na prijavljeni program, imeli možnost izbrati do 10 drugih šol oz. programov, kamor se želijo vpisati. Svoje želje (range) bodo oddali na šoli, kjer imajo prijavnico.

Podatke o željah kandidatov za vpis v 2. krogu bo obdelalo Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje najkasneje do 2. 7. 2024. Vsak kandidat bo sprejet glede na vrstni red, ki ga je zapisal v obrazcu, na prvi izbrani program, za katerega ima dovolj točk. Informacijo o razporeditvi v 2. krogu kandidat ravno tako dobi na šoli, kjer je bil v prvo prijavljen predvidoma 2. 7. 2024 po 9. uri.

Tisti učenci in učenke, ki bodo razporejeni na našo šolo v 2. krogu, se lahko pridejo vpisat (če je možno, skupaj s starši) osebno:

• v torek, 2. 7. 2024 od 10. ure do 15. ure
  • v sredo, 3. 7. 2024 od 8. ure do 13. ure

Na vpis k nam bodoči dijaki obvezno prinesite:

1. osebni dokument (osebna izkaznica ali potni list)
  2. Prijavnico za vpis – original (dvignejo jo na šoli, kjer so jo oddali)
  3. novejšo fotografijo za vnos v evidenco e-Asistent in za izdelavo dijaške izkaznice (po navodilih za fotografijo pri izdelavi osebnih dokumentov)

Pred vpisom opravite še naslednje:

Smiselno je, da s seboj na vpis prinesete tudi izpolnjena in podpisana soglasja, ki jih najdete na spodnjih povezavah:

1. soglasje za zbiranje in varovanje osebnih podatkov (2. in 3. stran)
  2. prijavnico za prehrano
  3. izjavo o plačniku šolskih stroškov
  4. soglasje za direktno bremenitev računa – sepa

Če obstajajo še kakšni dokumenti, ki vplivajo na šolanje dijaka v srednji šoli, kot so npr. poročilo o odkriti nadarjenosti v OŠ, strokovna mnenja, priporočila o prilagoditvah in podobno, jih kandidat prinese na vpogled ob vpisu.

Dodatna pojasnila in informacije po tel. 059374 633 vsak delovni dan od 28. 6. 2024 do 3. julija 2024 od 8.00 do 14.00.

Želimo vam uspešno odločanje in razporeditev.

Ekipa SŠJJ Ivančna Gorica