Spoštovani starši.

Razredniki so vas že povabili na roditeljske sestanke, ki jih bomo organizirali po prvi ocenjevalni konferenci, ki smo jo imeli danes, v petek, 13.. 1. 2023. Ocenili smo delo dijakov v prvem polletju, pregledali izvedene aktivnosti in se ozrli v prihodnost.
Vse podrobnosti o vaših otrocih naših dijakih, želimo deliti s starši, zato vas vabimo na roditeljske sestanke. Zaradi nekaj drugih obveznosti razrednikov bomo roditeljski sestanek izvedli v torek, 17. 1. 2023:

in v sredo 18. 1. 2023:

, obakrat ob 17. uri.

Vljudno vas vabimo, da se sestankov udeležite.

Če želite govoriti tudi s kakšnim drugim učiteljem, ki ni razrednik, vas vljudno prosim, da se za srečanje dogovorite po elektronski pošti, v eAsistentu. Tudi sicer so vsi naši učitelji vedno dosegljivi za vas po e-pošti v eAsistentu.

IZMENJAVA MNENJ S STARŠI JE ZA NAS IZJEMNO POMEMBNA. SKUPAJ LAHKO DOSEŽEMO NAJVEČ, ZATRO VAS RES ISKRENO VABIMO, DA SE UDELEŽITE DRUGEGA RODITELJSKEGA SESTANKA V TEM ŠOLSKEM LETU.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo.

Milan Jevnikar, ravnatelj