V ponedeljek, 23. maja smo v amfiteatru pred šolo slovesno podelili spričevala najboljšim četrtošolcem in zlata priznanja z državnih tekmovanj.

Po ravnateljevem govoru se je od šole v imenu maturantov poslovila Karin Butala.

Pod vodstvom plesne šole Bolero, njihove plesne učiteljice Janje Pušl, so nam matutanti nato odlično zaplesali četvorko in zapeli maturantsko himno Gaudeamus igitur.

Po plesu so maturanti v priložnostnem zabavenm programu izvedli “tekmovanje tretješolcev” za predajo maturantskega ključa. V odlični izvedbi zanimivih nalog so zmagali dijaki ekonomske usmeritve, dijaki 3. d, ki bodo do naslednjega leta varuhi maturantskega ključa.

Po prireditvi je sledilo še skupinsko fotografiranje cele generacije maturantov 2022 v atriju pred “njihovim” spominskim drevescem.

Nato pa je za nižje letnike sledil redni pouk, za maturante pa začetek priprav na maturo!