Spoštovani starši in dijaki iz Police in vasi med Polico in Grosupljem!

Končno nam je uspelo s pomočjo uslužbencev LPP na Ministrstvu za infrastrukturo pridobiti odobritev nove linije za šolski avtobus iz Grosuplja preko Police v Višnjo Goro in naprej do šole zjutraj in popoldne, po pouku v obratni smeri.

Od 3. 5. 2021 bo dodatni avtobus iz Grosuplja, ki vozi od postajališča pri Kongu (OMV) ob 7.15, vozil čez Polico, in preko Višnje Gore do šole. Ustavljal bo pri Drobniču (blizu razcepa Troščine, Dole) ob 7.28, in na postajališču nasproti nove šole na Polici ob 7.30.

Vsi dijaki iz Police in vasi med Polico in Grosupljem, ki ste se sedaj vozili zjutraj v Grosuplje do OMV in vstopali na dodatni avtobus za Ivančno Gorico, boste sedaj vstopali na avtobus ki bo vozil direktno v šolo, bliže doma.

Avtobus bo popoldne, ob 14.20 vozil po isti trasi tudi domov!

Poglej si vozni red!

Prosim, da izkoriščate to izboljšano možnost za prihod v šolo in vračanje domov.

Lep pozdrav in lepe počitnice vsem!

Milan Jevnikar, ravnatelj