Spoštovani starši, drage dijakinje in dijaki!

Počitnice so minile, upam, da za vse čim bolj sproščujoče. V ponedeljek začenjamo spet po ustaljenih tirnicah. Žal, nobenih sprememeb. Vsi nižji letniki še naprej ostajate na “šolanju od doma”!

V šoli bomo imeli samo vas četrtošolce. Red bo enak kot zadnji teden pred počitnicami. Dijaki boste še vedno nosili maske cel dan. Morda moramo biti še malo bolj pozorni na vse to, saj se epidemiološka slika slabša.

Vsi bolni dijaki, naj ostajajo doma! Če imate okužbo v družini, ostanite v karanteni! Izogibajte se tveganim stikom, to je edini način, da zajezimo širjenje okužbe.

Potrudimo se vsi skupaj, da si ne bomo zanesli okužbe v šolo, da bomo lahko čim dlje, najbolje do konca šolskega leta obiskovali pouk v šoli.

Upamo, da se nam v šoli kmalu pridružite tudi vsi dijaki nižjih letnikov! Do takrat pa ohranite delovno vnemo in optimizem!

Milan Jevnikar, ravnatelj