ŠPORTNI DAN, POHOD PO JURČIČEVI POTI, SOBOTA, 2. 3. 2019

Zbirno mesto: VIŠNJA GORA, pri železniški postaji

PREVOZI

iz smeri Ivančna Gorica pride vlak v Višnjo Goro ob 7.25.

Vsi pohodniki se po pohodu iz Muljave do Ivančne Gorice peljete brezplačno z avtobusi, ki jih je najel organizator pohoda. Da ste dijaki naše šole, potrdite z dijaško izkaznico. Za prevoz iz Ivančne Gorice domov pa poskrbite sami.

POHODNIKI

ŠTART za pohod TAKOJ PO PRIHODU VLAKA v Višnjo Goro OKROG 7.30. Dijaki se v Višnji Gori javite svojim učiteljem spremljevalcem in nato pot prehodite skupaj, organizirano, preko Polževega do Muljave. Dijaki se bodo evidentirali še na Polževem in na Muljavi. Odhod iz Muljave v Ivančno Gorico je po 11.30 z organiziranimi prevozi za pohodnike.

Dijaki  se za športni dan primerno oblecite in obujte, v primeru slabšega vremena imejte tudi rezervno oblačilo in obutev. S sabo imejte seveda SVOJO MALICO. V petek boste v šoli prejeli suho malico za soboto: rogljiček, frutabelo in sok. Opozarjamo na spoštovanje določil šolskega reda. POSEBEJ OPOZARJAMO, DA ZARADI mokrega TERENA NE UPORABLJATE RAZNIH BLIŽNJIC ČEZ GOZDOVE, HODITE LE PO UREJENIH, OZNAČENIH POTEH.

SPREMLJEVALCI:

Franci PAJK

2a     Simon Brega

2b     dr. Boris OSOLNIK

POMEMBNO:

• Učitelji spremljevalci bodo v Višnji Gori na železniški postaji ob 7.15, upoštevajte, da bo gost promet,
  • vsi spremljevalci imajo s sabo sezname dijakov, nekaj obližev in pomembne telefonske številke,
  • vsem udeleženim dijakom priznamo 6 ur za OIV in ID.

Vsi odsotni dijaki iz razredov 2a,b bodo morali nadomestiti športni dan eno soboto v mesecu maju.

Aktiv učiteljev športne vzgoje