Spoštovani starši.

Po sklepu Upravnega odbora šolskega sklada, ki sta ga potrdila svet staršev in nato svet šole, od letošnjega šolskega leta naprej, vsem dijakom akontativno zaračunavamo stroške neomejenega tiskanja, vseh formularjev in potrdil, aktivacije eAsistenta za starše ter najema pitnika v zneskih: 24 eur za gimnazijce in 20 eur za ekonomske tehnike. Stroški so “solidarnostno” porazdeljeni na vse dijake.

Podrobneje si vse preberite v sklepu [ddownload id=”8594″].

Ob koncu pouka bo opravljen obračun, ki bo upoštevan pri zadnji položnici za stroške.

Upam, da ste z razumevanjem sprejeli to spremembo. V šolskem skladu tako ostajajo le sredstva, ki so res namenjena nadstandardu. Verjamem, da boste tudi naprej večinsko sodelovali s svojimi prispevki v Šolski sklad in tako dijakom omogočili vsaj nekaj nadstandarda, za kar redno financiranje miniostrstva ne zadošča.

Hvala za razumevanje in sodelovanje!

Milan Jevnikar, ravnatelj