Pozdravljeni,

na ljubljanski Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo sledimo sloganu Prihodnost je treba še zgraditi. Zato smo se v svoje vrste odločili povabiti mlade, ki znanje nabirajo v osnovnih in srednjih šolah. Med 4. in 8. julijem se bo namreč odvila prva Poletna šola naše fakultete »Od projekta do objekta«, ki bo namenjena učencem 8. in 9. razreda osnovne šole ter dijakom srednjih šol. Potekala bo v sodelovanju z Zvezo za tehnično kulturo Slovenije (ZOTKS), na voljo pa je 20 prostih mest.

Verjamemo, da bi bilo raziskovanje dela inženirjev gradbeništva, geodezije in vodarstva lahko za vaše šolarje zelo zanimivo, zato v priponki pošiljamo nekaj več informacij in vas vljudno prosimo, da jih delite z mladimi.

Hvala za sodelovanje.

prof. dr. Matjaž Mikoš