Stojiš na križišču poti, ki vodijo do srednjih šol.  Izteka se rok za oddajo prijave v začetni letnik srednje šole. Vemo, da si pred izjemno težko odločitvijo in razumemo tvojo  situacijo. Odločitev ti lahko olajšajo objektivne informacije o srednjih šolah, zato na Srednji šoli Josipa Jurčiča Ivančna Gorica ponovno odpiramo  vrata devetošolcem in njihovim staršem. Vabimo te, da se v  sredo, 23. marca 2016, od 12.30 do 14.10 pridružiš našim dijakom pri rednem pouku in dejavnostih. Od 15. do 17. ure pa vas bo čakala skupina dijakov in delavcev šole, ki  bo skušala odgovoriti na vaša vprašanja. Šolo si boste lahko tudi ogledali.

Sicer je pa vsak dan lahko informativni dan. Tudi druge dni smo ti na voljo za kratek obisk in pogovor, seveda s predhodno najavo na telefonsko številko 01 7878 720 ali elektronski naslov ravnatelj@ssjj.si.

Dovoli, da ti pomagamo pri tvoji pomembni odločitvi.

Ravnatelj:

Milan Jevnikar, prof.