DRAGI DIJAKI,
pouk v šolskem letu 2014/15 se prične v torek, 1. 9. 2015, ob 8.00. Urnik za prvi šolski dan je objavljen na spletni strani šole. Poglejte si tudi zavihek nadomeščanja. Dijaki višjih letnikov pogledate, v katerih učilnicah imate pouk oziroma uvodno razredno uro in se napotite tja, dijaki prvih letnikov pa se ob 8.00 zberete v predavalnici šole.
Dijaki 4. A, 4. B in trije iz 4.d , ki so na maturantski ekskurziji, so torek prosti, ker jim priznamo OIV in ID za maturantsko strokovno ekskurzijo.

Dijake višjih letnikov opozarjam, da lepo in dostojno sprejmete novince, naše prvošolce!

Ker na naši šoli zelo poudarjamo red ter skrbimo za urejenost prostorov in čistočo, boste vsi dijaki že od prvega dne dalje imeli s seboj copate v katerih boste hodili po šoli. Copati bodo potem shranjeni v vaših garderobnih omaricah.
Vsem želimo lep začetek novega šolskega leta.

vaši učitelji in ravnatelj