V soboto 11. aprila 2015 bo v občini Ivančna Gorica organizirana prostovoljska okoljska akcija, morda pa tudi v drugih  občinah.

Na naši šoli smo se tudi letos odločili sodelovati pri tej akciji, zato vse dijake, ki živijo v občini Ivančna Gorica, vabimo, da v svojem kraju sodelujejo pri tem projektu. Ostalim dijakom naše šole pa toplo priporočamo sodelovanje na podobnih akcijah v njihovem domačem kraju, ko bo za to priložnost. [ddownload id=”5550″]

Dijaki bodo s sodelovanjem izpolnili del obveznosti (4 ure) za obvezne izbirne vsebine oz. za interesne dejavnosti.

Dijaki se akcije udeležijo brez vodenja in neposrednega nadzora šole. Navodila za delo, vreče in preproste gumijaste rokavice bodo dijaki dobili od krajevnega organizatorja.

Potrdila o udeležbi si izpišete tu [ddownload id=”5549″] in jih potrdite pri organizatorju, ter prinesete svojemu razredniku.