Ob zaključku prvega ocenjevalnega obdobja nekateri dijaki niste dosegli pozitivne ocene pri posameznih predmetih. V 14-dnevnem obdobju po konferenci na šoli organiziramo ponovna ocenjevanja znanja. Tu objavljamo razpored teh ocenjevanj.[ddownload id=”3879″]

Kdor ima več kot tri negativne ocene, naj dobro premisli, katerih popravnih ocenjevanj se bo udeležil, saj je težko pričakovati, da bi se v 14 dneh lahko izkazal bolj, kot mu je to uspelo dokazati v dobrih 4 mesecih prvega polletja. Več kot treh popravnih ocenjevanj ne priporočamo.

Kdor ne bo uspešen pri popravnem ocenjevanju, bo imel do konca šolskega leta še najmanj eno priložnost za ponovno ocenjevanje, a le če bo v drugem ocenjevalnem obdobju pozitivno ocenjen.

Upam, da se boste na popravna ocenjevanja vsi dobro pripravili in uspešno pridobili pozitivne ocene.

ravnatelj