Simbioza je prepoznaven vseslovenski prostovoljski projekt, s katerim na temelju medgeneracijskega sodelovanja in prostovoljstva dvigujemo raven računalniške pismenosti starejših, mlajšim pa dajemo možnost, da svoje znanje in veščine delijo z drugimi.

Veseli smo, da imamo prostorske, tehnične in kadrovske pogoje za sodelovanje v projektu. V letošnjem šolskem letu načrtujemo dve izvedbi tečaja. S prvim tečajem bomo pričeli v torek, 18. novembra 2014, ob 8. uri. Naslednji termini so še 25. november ter 2., 9. in 16. december 2014. Izobraževanje bo potekalo v eni od računalniških učilnic na Srednji šoli Josipa Jurčiča v Ivančni Gorici.

Vsak sklop bo trajal 2 uri. Sprejmemo 16 slušateljev, po vrstnem redu prispelih prijav. Če se želite vključiti v predstavljeno obliko izobraževanja, izpolnite spodnjo prijavnico in jo čim prej oddajte organizatorju.[ddownload id=”undefined”]