Od 4. do 11. aprila 2014 bo na šoli potekalo več akcij, ki smo jih vključili v projekt Dan za spremembe.

1. V okviru akcije Tekstilnica bomo zbirali oblačila, obutev, modne dodatke in hišne tekstilije (posteljnino, rjuhe, pregrinjala, prešite odeje, brisače, prte zavese in metrsko blaga). Zbiranje bo potekalo po oddelkih, dijaki lahko oddajo zbrano blago tudi v tajništvu do najkasneje 11. aprila 2014. Organizator ne sprejema zelo poškodovanih, umazanih oblačil in krojaških ostankov.

1. Zbiranje papirja – papir bomo zbirali v torek, 8. in v sredo, 9. aprila 2014, od 7.30 do 8. ure, pred glavnim vhodom v šolo. V torek ga bo možno oddati tudi popoldne od 16.30 do 18.ure.

1. Zbiranje zamaškov je stalna akcija. Trenutno jih zbiramo za deklico Lino, ki potrebuje denar za zdravljenje.

1. Čistilna akcija 10. aprila 2014 bomo z večjo skupino dijakov – prostovoljcev očistili pešpoti in širšo okolico šole.

Za sodelovanje v navedenih akcijah bomo skušali pridobiti vse dijake in tako skupaj narediti nekaj dobrega za soljudi in naše okolje.

Hvala za sodelovanje!                                                     Ravnatelj Milan Jevnikar

Oznake: , ,